رویه ارسال سفارش

تحویل کالا در مشهد و تهران:

سیب سبز جهت رفاه شما عزیزان،در مشهد و تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات در همان روز مینماید.(شامل کالاهای دارای برچسب ارسال فوری)

در صورت لزوم می‌توانید در هنگام پرداخت در قسمت توضیحات تکمیلی،زمان و تاریخ دلخواه خود جهت ارسال کالا را وارد نمایید. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده، صورت نگیرد.

ارسال و تحویل کالا به سایر نقاط ایران:

یکی از مهمترین فاکتور های یک فروشگاه اینترنتی خوب، چگونگی ارسال کالا و تحویل به مشتریان است!!

ارسال سفارشات به سراسر کشور، حداکثر 72 ساعت پس از تکمیل سفارش خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی سیب سبز، از اهمیت هزینه ارسال کالا گرفته تا سرعت و تنوع روش های مختلف که به مشتری حق انتخاب بیشتری میدهد و با درنظر گرفتن این پارامتر ها، سعی دارد تا خیال شما را از بابت ارسال کالا راحت کند. به همین دلیل روش های متنوعی برای تحویل کالا به مشتری در نظر گرفته شده که میتوانید با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنید.

اطلاعیه بسیار مهم در رابطه با دریافت کالا از مامور پست:

کلیه مرسوله های پستی فروشگاه اینترنتی سیب سبز به دلیل افزایش رضایت مندی مشتریان عزیز به همراه بیمه ارسال می‌گردد. کالاهایی که با بیمه ارسال می‌گردد قبل از دریافت کالا از مامور پست حتما بایستی توسط مشتری باز و از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل گردد و در صورت مغایرت و یا آسیب دیدگی محتوای مرسوله از دریافت آن خودداری شود.

نکته: با توجه به اطلاعیه بالا در صورتی که مشتری رسید دریافت کالا را امضا نماید کلیه مسئولیت های ناشی از خسارات حمل و نقل به عهده مشتری می باشد.

نکته: کالاهای شامل گارانتی در هنگام دریافت حتما بایستی دارای پلمپ باشند، که در غیر این صورت مسئولیت های ناشی از عدم کارکرد صحیح و یا آسیب دیدگی به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد (شامل 7 روز بازگشت کالا نمی گردد).لذا پس از باز کردن مرسوله دریافتی از مامور پست و قبل از امضا رسید پستی، از پلمپ بودن کالا مطمئن شوید و در صورت پلمپ نبودن از دریافت کالا خودداری نمایید.

  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
  • هزینه ارسال سفارشات باتوجه به حجم و وزن سفارش،متغیر و برعهده خریدار میباشد.

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

  • باربری و پست، تنها مسئول تحویل سفارش است.
  • گوشی موبایل، تبلت، هندزفری و هدفون، لوازم جانبی کامپیوتر و… از طریق تیپاکس و یا پست ارسال می گردند.

سفارشات باربری بین 1 تا 3 روز کاری تحویل خواهد شد. این مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.”