روش های ارسال سیب سبز: سریع و مطمئن به دست شما می‌رسد

 

خرید سریع و آسان با سیب سبز

سیب سبز با ارائه روش های متنوع ارسال، تجربه ای لذت بخش از خرید آنلاین را برای شما رقم می زند. در این صفحه می توانید با روش های ارسال و زمان تقریبی تحویل در هر شهر آشنا شوید.

 

انتخاب بازه زمانی تحویل در مشهد:

مشهدی های عزیز می توانند در هنگام ثبت سفارش، بازه زمانی دلخواه خود را برای تحویل سفارش انتخاب کنند.

 

هماهنگی زمان تحویل در تهران:

سفارشات تهرانی ها پس از ثبت، توسط سیب سبز بررسی و زمان تحویل آن ها هماهنگ خواهد شد. زمان تحویل بسته به زمان ثبت سفارش، همان روز یا روز بعد خواهد بود.

 

تحویل 3 تا 5 روزه در سایر شهرها و شهرستانها:

سفارشاتی که تا ساعت 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 3 تا 5 روز بعد در سایر شهرها و شهرستانها تحویل داده خواهند شد. سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 12 و یا در روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

روش های ارسال سیب سبز

نکات:

  • تحویل رایگان: سفارشات بالای بیست میلیون تومان در شهر مشهد به صورت رایگان ارسال می شوند.
  • هزینه ارسال: هزینه ارسال سفارشات زیر بیست میلیون تومان در مشهد و همچنین سفارشات در سایر شهرها و شهرستانها، طبق تعرفه های مربوطه محاسبه خواهد شد.
  • ارائه کارت شناسایی: هنگام دریافت سفارش، صاحب پروفایل یا فرد دیگری که مشخصات وی برای تحویل سفارش ثبت شده است، باید کارت شناسایی معتبر ارائه دهد.
  • کنترل سلامت فیزیکی کالا: سلامت فیزیکی کالا باید در حضور مامور تحویل بررسی و در صورت وجود ایراد، از تحویل آن خودداری شود.
  • آدرس تحویل: آدرس تحویل باید دقیق و قابل استناد باشد. تحویل در اماکن عمومی امکان پذیر نیست.
  • پیگیری سفارش: برای پیگیری سفارشات ارسالی از طریق پست، می توانید از سایت شرکت پست به آدرس https://tracking.post.ir استفاده کنید.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.